Jak co miesiąc na naszym blogu swoje prace prezentują osoby, które wygrały wyzwanie w miesiącu poprzednim. Tym razem naszym Gościnnym Twórcą jest Bogusia, która zaprezentuje wykonany przez siebie junk journal. Czy znasz ideę junk journal? Czy sama tworzysz własne junk journale? Jeśli jesteś ciekawa co ma ta crafterka do powiedzenia o sobie i swoim projekcie, to serdecznie zapraszam do czytania.

 

Na początku bardzo dziękuję ekipie Świata Pasji za wyróżnienie mojej letniej pracy i zaproszenie do gościnnego występu na blogu.
Mam na imię Bogusia, w sieci publikuję jako Fabryka prezentów. Prowadzę bloga https://creatikon.blogspot.com/  na którego serdecznie zapraszam. Tworzę w różnych stylach, chyba nie mam ulubionego, często projekty u mnie dojrzewają, układam w myślach plan działania, ale jest też tak, że wpada mi w ręce papier, pudełko, kawałek materiału i już widzę co z tego będzie, od razu też działam, żeby wena nie uciekła.

Na dziś przygotowałam junk journal, lubię tego typu projekty, wykorzystuję w nich wszystko to, co zostało po wcześniejszych pracach, kawałki materiałów, ścinki papierów, tekturki, koronki.
Bazę zbudowałam na zeszycie z papieru kraftowego oraz kolekcji AltairArt.

junk journal - motyl

junk journal - strony

junk journal - rzut z góry

junk journal - skrytka

junk journal - otwarty

Mam nadzieję, że mój projekt Wam się spodoba.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich czytelników,
Bogusia

Ja również mam nadzieję, że spodobał Ci się junk journal Bogusi, bo mi tak 🙂 . Ze swojej strony dziękuję jej bardzo za ten wpis! Przypominam również o trwającym wyzwaniu: Księżyc i tym samym serdecznie zapraszam do wzięcia w nim udziału. Z kolei jeśli sama chciałabyś stworzyć podobny album to zapraszam do wpisów Magdy (Tores): teoria, praktyka. Myślę, że spodoba Ci się idea junk journal, bo ma on bardzo wiele zastosowań – nie tylko ozdobnych 😉

Jeden komentarz

  1. Zakochałam się w Journalach jakiś czas temu. To cudowne jak duże pole dla kreatywności i wyobraźni dają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.